Eğitmen Olarak Başvur

Bilgini paylaşarak para kazanmaya hazır mısın?

Yeni Gelecek Akademi'de online bir eğitim oluşturun. Eğitiminizi planlayın ve yayınlayın. Eğitim vererek para kazanmaya başlayın.

Nasıl Öğretmen Olunur?

Planla, uygula, kazan

21. Yüzyılda teknolojinin de geliişmesiyle beraber herşeyde olduğu gibi eğitim anlayışıda hızla değişiyor. İçerisinde bulunduğumuz pandemi dönemininde etkisiyle birçok sektör online platformlara kaymak durumunda. Herkes kazanımına devam ederken eğitmenler olarak beklemek doğru bir tercih değil. Yeni Gelecek Akademi size sahip olduğunuz bilgileri insanlarla emeğiniz karşılığında paylaşma yollarını vaad ediyor. Gelin eğitmen ailemize katılın. Hep birlikte kazanalım.

Başvurunuzdan sonra sizinle iletişime geçiyor ve teknik detayları hallediyoruz. Sonrasında ne mi oluyor? Kazanmanın kapısını ardına kadar açıyorsunuz.
Planlı Olun

Yeni Gelecek Akademi'de bir konuyu sevmeniz ve bilmeniz eğitmen olmanız için yeterli. Sonrasında eğitim konunuzu belirleyin ve müfredat planlamasını yapın. Planlama aşamasından sonra eğitmenliğinizin onaylanması ile beraber eğitimlerinizi sisteme girmeye başlayın.

Evet, neredeyse hazırsınız?

Eğitim tarihinizi belirleyin ve yayınlayın. Artık öğrencilerinize hazırsınız.
Yeni Gelecek Akademi öğrenmenin özgürlük olduğunu bilen bir eğitim platformudur. Dolayısıyla öğretme ve öğrenme konularını kısıtlamaz. Bilginiz ve ilginiz olan bir konuyu belirleyip eğitimini planladıktan sonra onu öğrencilerinize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca tek kursla da sınırlı değilsiniz.

İstediğiniz kadar kurs oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. İyi planlanmış her eğitim sizin için kazanç demektir, unutmayın!
Size nasıl yardımcı oluyoruz? Yeni Gelecek Akademi; kendi eğitimlerinizi oluşturma konusunda başvurunuzdan sonra size ücretsiz eğitimler sunarak panelimizi ve sistemi tanımanızı sağlar. Ayrıca eğitmen panelimiz ve eğitim oluşturma sayfamız rahatlıkla planlamanıza uyma konusunda size destek olur.