Mesafeli Satış Sözleşmesi

Aşağıda isim ve adresleri yazılı bulunan KURUM ile KATILIMCI arasında, tamamen kendi istek ile belirlenen koşullarda “EĞİTİM SÖZLEŞMESİ” gerçekleştirilmiştir.

MADDE 1: TARAFLAR

1. Tarafların ticaret, kimlik ve iletişim bilgileri

1.1 Kurumun iletişim bilgileri

Ünvanı: Yeni Gelecek Akademi

Telefon Numarası: (0232) 484 33 44

Mail Adresi: iletisim@yenigelecekakademi.com/ yenigelecekakademi@gmail.com

1.2 Alıcının iletişim bilgileri

  1. C. Kimlik No:

Adı Soyadı:

Doğum Yeri ve Yılı:

Telefon Numarası:

Mail Adresi:

Adres:

1.3 Mesafeli satış sözleşmesi kapsamında hizmete ilişkin siparişini tamamlayan ve onaylayan kişi alıcı ünvanını kazanarak hizmet bedelini ödemeyi kabul etmiş olur.

MADDE 2: KONU

2.1 Mevcut satış sözleşmesi, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri kapsamında olup https://www.yenigelecekakademi.com/ adresinde ücreti belirlenen hizmetten memnun kalınmaması takdirinde yönetmeliğe göre düzenlemeler yapılmaktadır.

MADDE 3: SÖZLEŞME KONUSU

3.1 Sözleşme ile kesinleştirilen hizmetin kapsamı satıcıya ait web sitesinde detaylı bir şekilde anlatılmış olup ödeme planı da açık irade doğrultusunda oluşturulmuştur. Sözleşme konusu olan hizmetin detayları ve hizmet bedeli, sözleşmenin onaylandığı anda mevcut olan koşulları kapsar.

MADDE 4: SÖZLEŞME KURULUMU ve MÜCBİR SEBEPLER

4.1 Sözleşmenin kurulum tarihi, alıcının mesafeli satış sözleşmesini onayladığı andır. Sözleşmenin kurulum tarihinde var olmayan ve öngörülemeyen durumlarda tarafların birinin veya ikisinin sözleşme koşullarını yerine getirememesine bağlı olarak otuz gün içerisinde fesih gerçekleşebilir.

MADDE 5: GENEL HÜKÜMLER

5.1 Mesafeli satış sözleşmesinin onaylanması ile alıcının ürünü incelediği, anlatılan hizmeti almak istediği ve bu hizmetin bedelini belirlenen sürede ödeyeceği kesinleşir. Alıcının verdiği bilgilerde hata olmasına bağlı doğabilecek sorunlarda mesulun kendisinin olacağı belirtilir.

5.2 Alıcının hakları 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ile korunuyor olup satıcı, mücbir sebepler haricinde bu koşulları yerine getireceğini garanti eder.

5.3 Alıcı mesafe satış sözleşmesini onaylayarak sözleşmede paylaştığı telefon numarası ve mail adresine kampanya bilgisi ve reklam gönderilmesini kabul etmiş olur. Satıcı ile iletişime geçerek bu bilgi paylaşımını durdurabilir.

5.4 Satıcı, alıcının internet sitesini kullanırken yaşadığı sorunlardan mükellef olmayıp bu konuda herhangi bir cezai veya hukuki yaptırımı kabul etmez.

5.5 Üçüncü kişiler tarafından oluşturulmuş linklerden alıcının zarar görmesi takdirinde satıcı bu konuda sorumlu değildir

5.6 Alıcının satıcıdan vergi indirimi beklentisi olamaz.

5.7 Sözleşmenin onaylandığı ve hizmetin alındığı takdirde banka veya finans kuruluşlarında yaşanacak sorunda satıcı mesul değildir, alıcı hizmetin bedelini ödemekle yükümlüdür.

5.8 Alıcı mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak gerekli şekilde bilgilendirildiğini kabul etmiş olur.

MADDE 6: ÖDEME ŞEKLİ

6.1 https://www.yenigelecekakademi.com/ internet sitesinden alınan hizmet bedelinin ödemesi, online ödeme veya EFT/ havale yöntemleri ile gerçekleştirilebilir.

6.2 Online ödeme şekli seçildiğinde alıcı tarafından kredi kartı bilgilerinin tam ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekir. Kredi kartı ile tek çekim mümkün olduğu gibi taksitlere bölmek de mümkündür. Ödemeyi taksitlere bölmek ve detaylı bir ödeme planı oluşturmak bankanın insiyatifindedir.

6.3 Alıcı, havale ile ödeme gerçekleştirmek isterse ödemesini doğrudan banka hesabına yapması gerekir. Sipariş numarasını ödeme açıklaması yaptığı takdirde ödeme onaylanır ve alıcı bedelini ödediği hizmeti alır.

MADDE 7: İADE

7.1 Alıcı, cayma hakkını kullanırsa veya satıcı taahhüt ettiği hizmeti karşılayamazsa Tüketici Sorunları Hakem Heyeti kararlarına bağlı olarak ödemenin iadesi gerçekleştirilir. Ödemenin tek çekim veya taksitli gerçekleşmesine bağlı olarak geri ödeme prosedürleri banka tarafından belirlenir.

7.2 Hizmet bedelinin ödenmesi havale ile gerçekleşti ise iade, alıcının banka hesabına doğrudan gönderilir.

MADDE 8: CAYMA HAKKI

8.1 Alıcının cayma hakkı 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununa bağlı olarak korunmaktadır. Bu kanuna bağlı olarak alıcıya anında teslim edilen gayri maddi mallarda cayma hakkı bulunmamaktadır ve alıcı mesafeli satış sözleşmesini onaylayarak bunu tasdik eder.

MADDE 9: KİŞİSEL BİLGİLERİN KORUNMASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI

9.1 Mesafeli satış sözleşmesinin onaylandığı takdirde satıcı, alıcının paylaştığı bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” kapsamında kullanma hakkına sahiptir.

9.2 Alıcı bilgileri kanunla yetkili merciler hariç herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşılmaz.

9.3 Alıcı bilgilerinin zararlı yazılımlardan ve siber saldırılardan koruma görevi satıcıya aittir.

MADDE 10: ÖDEME GÜVENLİĞİ

10.1 Alıcı tarafından verilen ödeme bilgileri fatura kesmek için kullanılıp üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.

10.2 Ödeme güvenliği için kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kurum ve kuruluş ödeme bilgilerine ulaşamaz.