Hakkımızda

Okuduğu uzun zamandır bilinen bir gerçektir.

55000
Takipçi
60
Eğitmen
2240
Kayıtlı Öğrenci
215
Kurs

HAKKIMIZDA

Yeni Gelecek Akademi, iyi bir eğitim almayı hedefleyen herkesi davet eden bir online eğitim kuruluşudur. Farklı konularda bilgi sahibi olma fırsatını sunan bu akademi, 60 eğitmeni içermesi ile bütüncül bir eğitim yaklaşımı sunar. İyi bir gelecek için okul eğitiminin yanı sıra kendinizi alanınızda geliştirmeniz önemlidir. Yeni Gelecek Akademi de size bu imkanı sağlar. Alanınızda kendinizi daha yetkin hale getirmek, özgeçmişinizi daha güçlü yapmak ve işinizi daha iyi yapabilmek için Yeni Gelecek Akademi’de yer alan çeşitli konulardaki eğitimlerden faydalanabilirsiniz.

Yeni Gelecek Akademi’nin size sunduğu fırsatlardan biri online eğitim vermesidir. Çevrimiçi eğitim aldığınızda bunun pek çok avantajı olduğunu fark edebilirsiniz. Öncelikle eğitimin dijital ortamda gerçekleşmesi, zaman ve mekan esnekliği sunar. Çevrimiçi öğrenme için herhangi bir zamanda belirli bir yerde bulunmanız gerekmez. Mevcut programınıza göre ders saatine siz karar verebilirsiniz. Böylece programınız ne kadar yoğun olursa olsun, her zaman kendinizi geliştirebileceğiniz zamanı bulabilirsiniz. Yeni Gelecek Akademi size aynı zamanda hedef odaklı bir öğrenim süreci sunması ile de bir adım öne çıkar. Bu hedef odaklılık sayesinde siz de iyi bir gelecek için sahip olmanız gereken vizyona ulaşabilirsiniz. Bu sayede de atmanız gereken adımları bilir ve bu süreci daha kolay idare eder hale gelirsiniz. Bu avantajların hepsi Yeni Gelecek Akademi’nin sunduğu kapsamlı çevrimiçi eğitim deneyimi sayesindedir.

Bağımsız öğrenme deneyimi de Yeni Gelecek Akademi’nin online eğitim sayesinde sunduğu avantajlardan biridir. Kendi öğrenme deneyiminizde daha fazla sorumluluk alıyor oluşunuz, öğrenilen bilgiyi daha kalıcı ve nitelikli hale getirir. Böylece alanınızda daha yetkin olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Dijital öğrenme deneyiminin size sunduğu bağımsızlık pek çok konuda işinize yarayacak yetenekleri geliştirmeniz için de birebirdir. Akademik hayatta başarılı olmanın yanı sıra gerçek dünyada da problem çözen ve eleştirel düşünen bir kişi olabilmek için kendi iyiliğiniz için adımlar atabilmeli ve yaptığınız programlara uyabilmelisiniz. Böylece öğrenme süreci daha aktif hale gelir. Sürecin pasiften aktife dönüşü ile çevrenizdeki her olay ve kişi sizin için öğretici hale gelir. Bu sebeple de Yeni Gelecek Akademi’nin size sunduğu çevrimiçi öğrenme deneyimi, size birçok konuda fayda sağlayabilecek bir tecrübedir.

Çevrimiçi öğrenme sürecini benzersiz hale getirmek için Yeni Gelecek Akademi size harika bir fırsat sunar. Başarılı bir çevrimiçi öğrenim deneyiminin temeli olan öğrenci katılımı, akademide önemli bir konuma sahiptir. Birbirinden farklı içerikler, gelişmiş içerik kullanımı ve sosyal öğrenme gibi faktörler sayesinde nitelikli bir eğitim alabilirsiniz. En son öğrenme tasarım araçlarını ve teknolojisini kullanarak öğrencilerini bir adım öteye taşıyan Yeni Gelecek Akademi, kapsamlı ve nitelikli bir öğrenim sürecinin herkes için ulaşılabilir olması misyonuna sahiptir. Bu görev bilinci ile hareket eden akademi, pek çok konuda eğitim imkanı sunması ile de öğrencilerini memnun etmeyi hedefler. Yeni Gelecek Akademi’ye öğrenci ya da eğitmen olarak katılabilir ve bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Çevrimiçi öğrenme, özellikle son yıllarda önemini kanıtlamış bir tekniktir. Dünya geneline çevrimiçi öğrenme karşı yönelim artmaktadır ve bu, birçok sebebe bağlanabilir. Yeni Gelecek Akademi’de isterseniz eğitmen isterseniz de kayıtlı öğrenci olarak yerinizi ayırabilirsiniz. Bu sayede alanınızda eğitim verme ya da eğitim alma imkanını yakalayabilirsiniz. Ayrıca yeni eğitmen ve öğrencilerle tanışarak alanınızda önemli ve geniş bir çevre oluşturma fırsatını bulabilirsiniz. Bunların hepsi Yeni Gelecek Akademi sayesinde mümkündür. İyi bir gelecek için Yeni Gelecek Akademi’yi seçin.

BİZ KİMİZ?

Dedeoğlu Grup bünyesinde bilgi teknolojisi ve hizmetleri sektöründe ortaya atılan Yeni Gelecek Akademi, İzmir’de kurulmuş olup 2011 senesinden beri kendini geliştirmeyi hedefleyen kişilere hizmet vermektedir. Yeni Gelecek Akademi olarak herkese ilgi duyduğu konuda iyi bir eğitim sunmayı hedefleyen bir eğitim merkezi konumundayız. 60 eğitmenimiz ve 215 kursumuz ile mesleki yetkinliğinizi artıracak her konuda eğitim alma şansını yakalayabilirsiniz. Çok sayıda eğitimenin ortak çaba ile oluşturduğu akademi, her seviyeye hizmet vermesi ile önemli bir eğitim kuruluşu olarak karşınıza çıkar. İyi bir gelecek için Yeni Gelecek Akademi’de yerinizi alabilirsiniz.

IT & yazılım, teknoloji ve hukuk gibi pek çok konuda online dersler içeren web sitemiz sayesinde hem alanınızda daha yetkin hale gelebilirsiniz hem de bölümünüzdeki gelişmeleri takip edebilirsiniz. Akademimiz sayesinde eğitim aldığınız alan hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilir ve konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle eğitim, sosyal medya eğitimi, dijital pazarlama eğitimi, Facebook, Twitter, LinkedIn ve İnstagram konularında bilgi sahibi olmak için Yeni Gelecek Akademi kurslarını tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde daha birçok konuda eğitim almak için akademiye kayıt olabilir ve keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Yeni Gelecek Akademi olarak herkesin merak ettiği bilgiye ulaşması ve alanında daha yetkin olmasını amaçlıyoruz. Yüzlerce çevrimiçi kurstan yararlanmak ve eğitmenlerle yakın ilişki içerisinde olabilmek için bu kurslardan ilgili olduklarınıza anında kaydolabilirsiniz. İyi bir gelecek için 2240 kayıtlı öğrenciye katılabilir ve yüzlerce eğitim arasından sizin için en çok faydalı olacakları seçebilirsiniz.

Yeni Gelecek Akademi’de sunduğumuz kursların bir kısmı ücretli bir kısmı ise ücretsizdir. Ayrıca kurslarda zaman zaman büyük indirimler olmaktadır. Böylece merak ettiğiniz konulardaki eğitimleri güçlük çekmeden alma imkanını bulabilirsiniz. Yeni Gelecek Akademi ile iyi bir gelecek için tek yapmanız gereken akademiye kayıt olmak, eğitimleri incelemek ve sizin için en uygun eğitimleri almaya başlamaktır. Bu sayede alanınızda gerçek anlamda yetkin hale gelebilir ve iyi bir gelecek için ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz.