Yeni Gelecek Akademi:

Yeni Gelecek Herkese İyi Gelecek

70000
Takipçi:
50
Eğitmen
5000
Eğitimini Tamamlamış Öğrenciler
200
Tamamlanmış Kurslar

‘’İyi Bir Eğitim İçin Yeni Gelecek Akademiyi Seçin!’’

Yeni Gelecek Akademi

Yeni Gelecek Akademi

Yeni nesil eğitimin, öğrenmeyi talep eden her yaş grubu ve her alandaki kişi için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Yeni Gelecek Akademi, bu amacını pandemi süresince çevrimiçi dünyaya uyarlayarak Türkiye’deki herkese kapılarını açmıştır.

‘’İyi Bir Eğitim İçin Yeni Gelecek Akademiyi Seçin!’’ sloganı ile yola çıkan Yeni Gelecek Akademi, alanında tecrübeli bini aşkın eğitmeni sayesinde pek çok alanda kaliteli eğitimi sunmayı, misyonu olarak benimsemiştir. Bu metinde bu köklü akademinin geçmişinden ve hedeflerinden bahsedeceğiz.

Yeni Gelecek Akademi’nin Kuruluşu

Yeni Gelecek Akademi, yıllardır pek çok belediye, kurum ve kişiye eğitim veren ve binin üzerinde eğitmeni bünyesinde barındıran güçlü bir kuruluştur. Yeni Gelecek Akademisi gibi birçok bilgi paylaşım yönteminin kurucusu olan Okan Dedeoğlu, dijital pazarlama uzmanı ve sosyal medya uzmanıdır.

Pandemi ile beraber çevrimiçi platformlarda böyle bir akademiye duyulan ihtiyacı tespit eden Dedeoğlu, alanındaki tecrübeli eğitmenlerle beraber akademiyi sanal dünyaya taşıma ve bilgiyi herkes için ulaşılabilir kılma kararı almıştır. Yeni Gelecek Akademi, çeşitli alanlardaki eğitimleriyle hem kariyer hem yetenek gelişimini destekleyen modern bir eğitim metodu sunar.

Yeni Gelecek Akademi’nin Güncel Eğitim Metodu

Yeni Gelecek Akademi, binin üzerindeki tecrübeli eğitmeni tüm Türkiye’deki eğitim talep edenlerle buluşturan ve toplumsal anlamda başarıyı güçlendirmek için öğrenmeyi yeniden tasarlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Çevrimiçi akademiler, yüz yüze eğitimler kadar gayret ve istek gerektirir. Ayrıca derse ve ders dışı çalışmalara ayırmanız gereken süre de hemen hemen aynıdır. Bununla birlikte, çevrimiçi akademi, sanal bir işyeri gibi, size daha fazla esneklik imkanı sunar. Eğitime katıldığınız ve öğrenmek için çaba harcadığınız sürece derslere nereden katıldığınızın bir önemi yoktur. Bu yönüyle Yeni Gelecek Akademi, iyi bir eğitim almak isteyen herkes için ulaşılabilirdir.

Hayatı boyunca yüz yüze eğitim almış kişiler için çevrimiçi öğrenim modeli, başlangıçta yabancı ve zormuş gibi karşılanabilir. Ancak aksine online platformlar, keyifli ve çağdaş bir öğrenme deneyimin kapısını aralarlar. Pek çok öğrenci bir kez bu formata uyum sağladığında, aldıkları fayda karşısında sürprize uğrarlar. Çevrimiçi eğitime katılmayı seçmenizin nedeni ne olursa olsun, Yeni Gelecek Akademi’nin kariyer gelişimine hazırlanmanıza ve potansiyel işverenlere temel becerileri göstermenize yardımcı olacağı kesindir.

Yeni Gelecek Akademi ile Eğitimde Farklı Materyallerin Kullanımı

Çevrimiçi araçların kullanımının önem arz ettiği enformasyon çağında Yeni Gelecek Akademi, birçok işverenin aradığı güçlü teknik beceriler, dijital platformların kullanımı ve çevrimiçi yeniliklere hakim olma özelliklerinin kazanımını da destekler. Akademiye katılımın bir parçası olarak dijital öğrenme materyallerini kullanmanız, yeni araçlara ve yazılımlara aşina olmanız ve genel sorunları gidermeniz gerekecektir. Çevrimiçi platformların kullanımı ve dolayısıyla dijital akademiye katılım, teknoloji çağında herkesin sahip olması gereken yeteneklere ulaşmanızı sağlar.

Yeni Gelecek Akademi’de yer alan binin üzerindeki eğitmen, kaliteli eğitimi herkese ulaştırabilmek için eğitimde farklı teknolojik materyallerin kullanımına önem verir. Sınıfta teknolojiyi kullanmak, çağımızdaki öncelikli gereksinimlerden biridir. Bu sayede akademide eğitim görenler, gelecekte başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları becerileri kazanabilirler. Modern öğrenme, farklı iletişim becerilerine hakim olma, motivasyon, üretkenlik ve verimlilik gibi farklı becerileri de geliştirmeyi sağlar. Dahası sanal ortamlarda ilgi çekici sunumlar hazırlamak, internette araştırdığınız konu ile ilgili doğru ve ayrıntılı bilgiye ulaşmanın yöntemlerini öğrenmek, çevrimiçi görgü kurallarını bilmek ve e-posta yazmak dahil olmak üzere birçok pratik becerinin geliştirilmesine yardımcı olabilir. Bunlar, çevrimiçi akademinin sağladığı çok önemli becerilerdir.

Yeni Gelecek Akademi’nin sunduğu dijital öğrenme ortamı sadece kariyer gelişimini sağlamakla kalmaz yeteneklerin gelişiminde bireysel çözümler de sunar. Farklı öğrenme çeşitlerine hitap eden farklı materyaller ile herkesin akademiden elde edeceği fayda bireyselleşir. Teknoloji, farklı ihtiyaçları olanlar için öğrenmeyi daha etkili hale getirmek fırsatı sunar. Bu sayede akademiye katılan her öğrenci, alanında uzman kişilerden ders alacağı ve bu esnada farklı materyaller sayesinde öğrenim sürecinin keyifli olacağının bilincinde olur.

Bir çevrimiçi akademi olan Yeni Gelecek Akademi’nin sizin için doğru seçim olup olmadığına karar vermek için çevrimiçi öğrenmenin sunduğu avantajları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Yeni Gelecek Akademi hem iş, aile ve eğitimi dengeleme zorluğuyla karşı karşıya kalanlar için hem de okudukları veya çalıştıkları alanda yeteneklerini geliştirmek ve kariyerlerini iyileştirmek isteyenler için binin üzerindeki eğitmeni sayesinde kaliteli bir öğrenim modeli sunar. Sloganı ‘’İyi bir eğitim için yeni gelecek akademiyi seçin!’’ olan bu kuruluş, yeni beceriler kazanmak ve alanlarında uzmanlaşmak isteyen herkesi beklemektedir.