Sıkça Sorular Sorular

Tüm Sorularınızın Cevabı Burada!

KATILIM VE EĞİTİM İLE İLGİLİ SORULAR

Evet, dünyanın her yerinden eğitimlerimize katılabilirsiniz.
Eğitim, internet ortamında uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Eğitiminizi, uzaktan eğitim sistemimiz üzerinden alacaksanız.
Eğitime ilgili kayıt işlemlerini gerçekleştirince hemen başlayabileceksiniz. Daha sonrasında eğitmenlerimizin sizin sınıfınızın belirlenmesinin ardından sizinle sınıfınız konusunda mail ile paylaşımda bulunacaklar. Bu süreç dersleri tamamlamanızı etkileyecek bir süreç değildir.
Eğitmenlerimiz sizinle e-posta yoluyla iletişime geçtikten sonra “Zoom” platformu üzerinden belirlenen gün ve saatte eğitiminizi almaya başlayabilirsiniz.
Her bir eğitmenimizin her bir kursu farklı sürelerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz aldığınız ilgili eğitimin süresini tarafınıza ulaştıracaktır. Öte yandan dersleri almaya başladıktan sonra size belirtilen süreler içerisinde dersleri tamamlayıp sınava girmeniz gerekmektedir. Bu süreçle ilgili detaylı bilgilendirmeler size eğitmenlerimiz tarafından zamanı gelince yapılacaktır.
Evet. Kurslarımız sizinle birebir etkileşim halinde kalmak için online yapılacaktır.
Eğitime internete bağlı herhangi bir masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ya da cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.
Eğitim tarihleri eğitmenlerimiz tarafından belirlenen gün ve tarihte yapılmaktadır.

SINAV AŞAMASI İLE İLGİLİ SORULAR

Bu sorunun cevabı eğitmenlerimize göre değişebilmektedir. Ünite sonunda sınav yapılabiliyorken bazı eğitmenlerimiz eğitim sonunda da sınav yapmayı tercih edebilmektedirler.
Sınav uzaktan sınav şeklinde gerçekleştirilmekte olup detaylar eğitmenlerimiz tarafından kayıt oluşturan kişiler ile paylaşılacaktır.

EĞİTİMLERE BAŞVURU AŞAMASI

Eğitimlere internet sitemiz üzerinden online olarak başvurabilirsiniz
Öncelikle sisteme üye olmanız ve giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Menülerden “Eğitimler” seçeneğine tıklayarak istediğiniz eğitimi aratabilir veya yine “Eğitimler” seçeneğine tıklayarak sağ tarafta bulunan filtreleme ayarlarıyla istediğiniz eğitimi bulabilirsiniz. İstenilen eğitimin üzerine tıklayarak açılan sayfada “Bu Kursu Satın Al” diyerek satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

ÖDEME İŞLEMLERİ

Kredi kartı kullanarak yaptığınız ödemelerde başvurunuz otomatik olarak onaylanmakta ve e-posta adresinize onay bilgisi gönderilmektedir. Ödeme işleminden sonra ana sayfadan hesabım kısmından “Siparişlerim” bölümüne tıklayarak eğitimin hesabınıza tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğitim hesabınıza tanımlanmışsa eğitimi aldığınız tarihe en yakın planlanan eğitim için oluşturulan “Zoom” linki eğitmen tarafından mailinize yollanacaktır.
Burada dikkat etmeniz gereken iki önemli unsur var birincisi sitenin ssl sertifikasına sahip olması. Bunu http ibaresinin sonundaki security kelimesinden gelen s harfi ifade eder. İkincisi ödeme esnasında kart bilgilerinizi girip ödemeyi tamamlamak istediğiniz anda sizi ödeme altyapısı 3D Security sayfasına yönlendirir. Bu da güvenilirlik için yeterli bir durumdur.

Aradığınız Soruyu Bulamadınız mı?

Bize Sorun